Jak darovat romantický dárek

Dát partnerovi dárek je skvělý způsob, jak udržet jiskru ve vašem vztahu naživu. Možná jim budete chtít dát speciální dárek k narozeninám, výročí nebo jim jen dát najevo, že na ně myslíte. I když je dávání dárků zábavné a vzrušující, může také způsobit trochu úzkosti. Nepotít se! Jsme tu, abychom vám odpověděli na všechny vaše otázky a pomohli vám nabídnout váš dárek tak, abyste vy i váš partner byli opravdu šťastní. Pokračujte ve čtení, abyste našli odpovědi na své otázky.

Co mám říct, když dávám partnerovi dárek?

Řekněte jim, proč jste pro ně vybrali ten konkrétní dárek

To vám dává příležitost ukázat myšlenku a lásku, které byly do výběru dárku vloženy. Pokud jste vše vysvětlili na kartě, dejte jim pokyn, aby si to nejprve přečetli.

 • Vaše sladké vysvětlení, proč jste si vybrali dárek, může pro vašeho partnera znamenat víc než samotný dárek. Je to šance ukázat jim, jak dobře je znáte.

Buďte upřímní ohledně toho, jak se cítíte.

Můžete dát svému partnerovi vědět, co na něm milujete, jak se cítíte nebo cokoli jiného, ​​co chcete, aby věděl. Dokud mluvíte z duše, děláte to správně! 

 • Dalo by se říct: „Jaime, jen jsem ti chtěl dát vědět, jak moc pro mě znamenáš. Letošní léto bylo skvělé a těším se, až s tebou strávím ještě více času.“
 • Pokud je jim na očích jasné, že se jim dárek nelíbí, není to něco, co by je potěšilo, nebojte se to oslovit. Řekněte jim, že opravdu chcete, aby dostali dárek, který budou zbožňovat, a rádi byste s nimi měli možnost vybrat něco nového.

Způsoby, jak prezentovat romantické dárky

Udělejte si čas na napsání smysluplné a upřímné karty

Často to může být ta nejpamátnější a nejdojemnější část dárku, takže to nenechávejte na poslední chvíli. Přemýšlejte o příležitosti, přemýšlejte o svých pocitech vůči příjemci a nebuďte nervózní z toho, že budete mít náladu. Perfektně napsaná karta je třešničkou na vrcholu romantického dárku.

 • Pochlebujte osobě, které dáváte dárek. Řekněte jim všechny důvody, proč je milujete a proč si tento dárek zaslouží. Můžete například říci: „Miluji, jak jsi laskavý a tvůj smysl pro dobrodružství dělá každý den s tebou zábavným.“
 • Popadněte nostalgii a mluvte o výjimečných chvílích, které jste sdíleli. Těšte se na budoucnost a promluvte si o tom, co ještě chcete s nimi zažít.

Vytvořte romantickou atmosféru pro prezentaci dárku

Ať už jste se rozhodli prezentovat svůj dárek v soukromí nebo na veřejnosti, ujistěte se, že jste naladili náladu. Pokud jste doma, svíčky, květiny a jemná hudba jsou skvělými způsoby, jak vytvořit intimní náladu. Pokud chcete svůj dárek darovat na veřejnosti, vyberte si místo s tlumeným osvětlením a sexy atmosférou. Víno nebo šampaňské jsou bonusem v obou scénářích!

 • Zcela nejdůležitější radou je však rozhodnout o atmosféře, která bude pro vašeho partnera fungovat nejlépe.

Pokud to váš partner preferuje, vyberte neformální místo

Pokud se váš partner cítí nepříjemně v nóbl restauracích nebo je alergický na vonné svíčky a květiny, jděte někam do klidu. Méně se starejte o vytvoření dokonalého „stereotypického“ romantického večera a více se starejte o to, aby se váš partner cítil milovaný a šťastný.

 • Mohli byste si udělat piknik v parku nebo jim dát dárek ve své oblíbené kavárně

Zkuste dárek prezentovat hravou formou

Někdy může být proces dávání a přijímání daru sám o sobě! Pokud se váš dárek skládá z více kusů, přemýšlejte o tom, že ho budete dávat kus po kusu po celý den. Váš partner tak bude celý den vzrušený a bude se cítit milován. Pokud chcete být opravdu kreativní, postavte pro svou lásku mrchožrout! Můžete jim dát vodítka, která je na samém konci dovedou k jejich daru.

 • Nestyďte se požádat o pomoc rodinu a přátele svého milence. Mohou vám pomoci vytvořit opravdu zábavnou a speciální dárkovou prezentaci.

Zkuste si nechat doručit dárek partnerovi do práce

Uprostřed dne dostanou krásné překvapení. Pravděpodobně to nebudou očekávat a je to skvělý způsob, jak rozjasnit pracovní den. Slavit s nimi můžete i po hodinách!

Můžete také nabídnout svůj dárek, když to nejméně čekají.

Zkuste to například nechat na nich, aby našly, když se ráno poprvé probudí.

 • Pokud překvapení nebo oslavy vyvolávají ve vašem partnerovi úzkost, najděte nenápadnější způsob, jak mu dát dárek. Mnoho lidí se s nejistotou nevyrovnává dobře a to je v pořádku. Pokud jste si všimli, že váš partner je jedním z těchto lidí, dejte mu pozor, než mu dáte dárek.
 • I když si myslíte, že překvapení je zábavnější, snažte se zapamatovat si, že tohle je o nich, ne o vás

Rozhodně si dejte záležet na obalu, aby bylo vidět, jak vám na něm záleží

Krásně zabalte svůj dárek. Když dárek schováte do nádherného balicího papíru a vložíte jej do krásné tašky, bude vaše drahá polovička v okamžiku velkého odhalení ještě více závrať a vzrušená. Vzrušení a očekávání můžete dokonce zvýšit, když necháte zabalený dárek na očích, než jim dáte příležitost ho otevřít.

 • Pokud jste dárek zakoupili v obchodě, zeptejte se, zda vám ho prodavač pěkně zabalí. Pokud jste na tuto část sami, zamiřte do řemeslného obchodu a vyberte si nejlepší balicí potřeby.
 • Pokud nejste mazaný člověk a nevíte, jak nejlépe zabalit dárek, podívejte se na YouTube! Existuje spousta návodů, jak nejlépe prezentovat dárek