Chcete potěšit své blízké? Darujte jim zážitek v podobě ubytování v korunách stromů

V současné době se těší v oblibě zážitkové dárky. Takový představuje i ubytování v korunách stromů, které nabízí TREEHOUSE JEŠTĚD.

Proč právě ubytování v korunách stromů?

Neboť nabízí nevšední a romantický pobyt zajištěný v treehousech v korunách stromů na Ještědském vrchu. Ubytování nabízejí dva treehouse – Emanuel a Amálka. Oba jsou umístěné na dokonalém a tichém místě, na samotě na okraji lesního porostu. Nabízejí místo s výhledem, který mají jen ptáci. Treehouse obklopuje nádherná okolní příroda. Emanuel je umístěný v hustém lese a poskytuje průhled na Ještěd. Amálku naleznete na lesní mýtině a okouzlí vás panoramatický výhled na celý Ještědský hřeben a jeho dominantu Ještěd. Oba treehouse představují kombinaci dechberoucího místa a méně tradičního ubytování, které je však dokonale komfortní. To vše je zárukou nezapomenutelného zážitku, který se vám vryje do paměti. Oba treehouse poskytují ničím nerušený odpočinek. Místo nabízí i různé aktivity – koupání v Hamru na Jezeře, hru golf na nedalekém golfovém hřišti nebo návštěvu krajského města Liberec. Vydat se můžete také na nedaleký Ještěd, na jehož vrcholu se tyčí televizní vysílač s hotelem a restaurací.

Oba Treehouse jsou snadno dostupné právě z Liberce.

Treehouse Amálka

Rozhodnete-li se pro tento treehouse, čeká na vás jedinečný pobyt v korunách stromů, na okraji lesa. Odpočívat můžete nejen uvnitř, ale i na prostorné terase. Celý treehouse je světlý a dokonale prosluněný, s luxusní výbavou. Je postavený v dokonalém souladu s okolní přírodní krajinou a rozhodně vás bude hýčkat maximálním komfortem.

Treehouse Emanuel

Je umístěný vysoko v korunách majestátního smrku. Z prostorné terasy nabízí dechberoucí průhled do okolní ztichlé krajiny. Okouzlí vás omamná lesní atmosféra, kterou nic nenaruší, neboť treehouse je postavený tak, aby ladil s okolní přírodou. Můžete se těšit na maximální komfort, který je doplněný příjemnou lesní atmosférou. Zrelaxujte svoje tělo i duši a dopřejte si odpočinek v samém srdci přírody, kde vás nebude nikdo a nic rušit.