Hledáte originální a neotřelý dárek? A co třeba starožitnost?

Dárek by měl být originální a neotřelý. Mezi takové patří i starožitnosti. Obchod ANTIK ART nabízí starožitnosti online.

Vyberte si starožitnost či šperk online

Obchod ANTIK ART nabízí svým zákazníkům široké portfolio starožitností, šperků i předmětů historického charakteru. Je to specialista tradičního sortimentu do něhož patří hodinky, výtvarné umění, sklo, sochy, porcelán a další dekorativní starožitnosti a kuriozity. Prioritu pak představují šperky osázené drahými kameny ( brilianty, safíry, rubíny nebo smaragdy). Původní domovinou šperků jsou Izrael a USA. Každý jednotlivý kousek je řádně proclený a zkontrolovaný Puncovním úřadem nacházejícím se v Praze. Každý nabízený šperk je opatřený vydanými certifikáty, které pocházejí od nejlepších a světově uznávaných gemologických laboratoří. Patří mezi ně G.L.A., A.I.G.L. a G.I.A.

Obchod si klade za cíl spokojeného zákazníka, který se potěší z koupě pěkného starobylého předmětu. Také se zde nabízí možnost starožitnosti prodat. Prioritu představuje profesionální přístup a samozřejmostí jsou služby, které jsou spojovány s prodejem luxusních šperků i starožitností. Pokud projevíte zájem o koupi investičních drahých kamenů, můžete využít i služby poradenského charakteru. Vyberete-li si na e-shopu nějaké zajímavé kousky, po předchozí domluvě je možné osobní předání.

Proč si pořídit starožitnost?

Jedná se o dobrou finanční investici. Starožitnosti bývají originální předměty, které jsou často vyráběné ručně a mají trvalou hodnotu. Kromě toho vyžadují speciální péči. Pořídíte-li si starožitný nábytek, vnese do interiéru nádech luxusu. Stejné je to i se starožitnými šperky, které ozdobí vaši slavnostní garderóbu.