5 tipů, jak vybrat dárek pro ni

Přemýšlíte, jaký dárek vybrat pro svou partnerku? Poradíme vám několik tipů.

Rozhodněte se o svém rozpočtu. Dárky nemusí stát majlant, aby byly dobře přijaty. Malé dobře ušité dárky mohou mít stejně velký dopad jako ty, které stojí jmění.

• Udělejte si seznam všech jejích zájmů. Jak tráví volný čas? Zkuste a vymyslete fyzický dárek nebo zážitek, který by mohl být součástí každé položky na seznamu. A pokud nemá žádný volný čas, možná jí ho můžete dát. Můžete nabídnout například hlídání dětí?

• Dokážete vyřešit problém? Stěžovala si na nějaké drobné nepříjemnosti? Dá se něco opravit nebo koupit kuchyňské náčiní, které usnadní život?

• Můžete se podělit nebo dát zkušenost? Večeře pro dva (s případným hlídáním dětí) a malý dárek budou vždy dobře přijaty. Nebo večeři pro šest s některými z jejích nejlepších přátel. Nebo možná lekce vaření pro ni nebo nějaké poukázky na masáže či lázně na chvíli „já“.

• Nezapomeňte na přáníčko a krásný obal. Možná zjistíte, že to nejdůležitější jsou slova, která říkáte, spíše než dar, který dáváte. Nextra má obrovskou škálu karet od roztomilých přes vtipné až po srdečné a romantické. Nebo pokud se cítíte dobrodružně, vždy jsou také prázdné. Pokud jste jí dali fyzický dárek, pak se vždy ocení, když si uděláte čas na výběr krásného obalu a jeho úhledné a pečlivé zabalení