5 tipů pro výběr perfektního dárku k výročí

Výročí je výjimečným okamžikem. Víte, jak k němu vybrat vhodný dárek?

1) Plánujte s dostatečným předstihem, abyste se vyhnuli stresu. Vytvořte si připomenutí alespoň 2 měsíce před datem, abyste se mohli začít rozhlížet. Vyhraďte si čas jen na hledání/přemýšlení/výzkum.

2) Vycházet z tradičních témat výročí. Níže jsem sepsal jejich seznam. Zkuste pro svého partnera vybrat něco osobního, co odpovídá seznamu, spíše než jen něco pro vás oba. Například, zatímco bavlněné povlečení může mít určité romantické důsledky, bavlněný župan pro ni může být lepší. Spíše než kožený gauč pro oba, co takhle kožené boty pro něj?

3) Nezapomeňte na kartičku s nějakými srdečnými slovy. Možná zjistíte, že slova uvnitř jsou cennější než samotný dárek a zkuste také přidat svůj vlastní vzkaz. I když si můžete vygooglovat spoustu nápadů, co říci pro inspiraci, řekněte to svými vlastními slovy.

4) Uspořádejte večírek. V rámci své oslavy uspořádejte párty. Mohla by to být párty pro dva, například rande na večeři. Večírek pro rodinu a přátele by se hodil především k těm větším výročím.

5) Kluci, v nejhorším případě si kupte tucet růží a kartu. Pokud vás opravdu nic nenapadá jako vhodný dárek, pak tucet růží a karta většinou dobře přijmou. Ani kapka šampaňského nezklame.